Linked in: Pavel Krčil
Telefon: +420 123 456 789

Šatní mezipatro se schodištěm

, , ,

Předmětem zakázky bylo šatní mezipatro se dvěma schodišťovými rameny.

Šatní mezipatro slouží k umístění šatních skříní a tím využití prostoru s vysokým stropem a zároveň pro přístup do podkroví, kde je další malá místnost. Mezipatro je tvořeno profily U 120, na jedné straně ukotveným ke zdi a na straně druhé uloženým na sloupcích.

Podlaha mezipatra i stupně […]

Nájezd pro vozíčkáře – Café Greendoors

,

Předmětem zakázky byl nájezd pro vozíčkáře pro kavárnu Café Greendoors o.s. zabývající se začleňováním zdravotně postižených lidí do společnosti.

Nájezd pro vozíčkáře je tvořen ocelovým žárově pozinkovanýn rámem, na který jsou samořeznými šrouby přichycena terasová prkna ze sibiřského modřínu. Prkna jsou ošetřena dvoukomponentním nátěrovým systémem Remmers. Součástí nájezdu je i zábradlí, vzhledově odpovídající zábradlí na původní […]

Okovaná dřevěná truhlička na dopisy

Předmětem zakázky byla okovaná dřevěná truhlička na dopisy.

Truhlička je klížena ze smrkového dřeva a pobita kovanými kovovými pásky. Kruhové víko truhličky je vyrobeno technikou klížených lamel řezaných do klínu. Úhel zkosení klínu byl stanoven pomocí rozpočítání celkového úhlu na počet lamel. Vrchní strana víka byla následně přebroušena na pásové brusce pro dosažení perfektní kruhovitosti. Výsledkem […]

Nájezd pro kočárky – Rodom Bohemia

, ,

Předmětem zakázky byla subdodávka spočívající ve výrobě a montáži nájezdu pro kočárky pro bytový dům. Nájezd pro kočárky byl součástí celkové sanace poškozeného schodiště realizované firmou Rodom Bohemia s.r.o.

Nájezdové plochy jsou zhotoveny ze slzičkového plechu pro bezpečné použití za každého počasí.

Nájezd pro kočárky je žárově zinkovaný pro zajištění velmi dlouhé korozní odolnosti a upevněný pomocí […]