Linked in: Pavel Krčil
Telefon: +420 123 456 789

Samonosná brána a plot

,

Předmětem zakázky byla samonosná brána, branka a plot k rodinnému domu. Ocelová konstrukce plotu je žárově pozinkovaná pro zajištění dlouhodobé korozní odolnosti.

Plotová výplň je z broušených smrkových prken. Dřevo je ošetřeno přípravkem Lignofix proti houbám a škůdcům a dvěma vrstvami ekologické lazury české výroby Impranal. Odstín lazury je palisandr.

Samonosná brána má světlost 4 metry, […]

Kovový plot k rodinnému domu

,

Předmětem zakázky byl kovový plot k rodinnému domu včetně pojezdové brány a branky.

Celá konstrukce plotu včetně výplně plotových polí je tvořena ocelovými tyčkami vevařenými do nosné pasoviny. Z důvody snížení hmotnosti celého plotu jsou tyčky duté a na horním konci zavařené. Plotová pole jsou osazena na sloupky rozměru 80x80mm zabetonovaných do hloubky cca 50cm.

Pojezdová brána […]

Balkonové zábradlí k rodinnému domu

, ,

Předmětem zakázky bylo balkonové zábradlí, zabradlí na schodiště, plot a dvířka k prostoru pro popelnice k rodinnému domu.

Balkonové zábradlí je svařované z jeklů o rozměru 40x20mm a 20x20mm. Zábradlí tvoří esteticky sladěný komplet se zábradlím na terase, venkovním schodišti, plotu a dvířkům a jeho vzhled byl navržen architektem. Na celou realizaci se spotřebovalo přes 500 […]

Dvoukřídlá vjezdová brána s pohonem

,

Předmětem zakázky byla dvoukřídlá vjezdová brána s pohonem, branka s elektrickým zámkem a nosné příčky pro plotové výplně.

Veškeré ocelové části plotu jsou ošetřeny žárovým zinkem. Brána i branka jsou osazeny stavitelnými panty pro perfektní nastavení svislosti křídel a jejich vzájemné slícování. Panty k otočným prvkům i držáky plotových příček jsou upevněny pomocí chemické malty pro […]

Plot k rodinnému domu s bránou

,

Předmětem zakázky byla výroba a montáž pozinkovaných ocelových konstrukcí pro plot k rodinnému domu s dřevěnou výplní.

Práce zahrnovaly výrobu a montáž plotových polí, branky s elektrickým zámkem, pojezdové brány s pohonem a montáž dřevěných planěk. Brána byla osazena špičkovým pohonem Hörmann.

Veškeré kovové komponenty jsou povrchově upraveny žárovým pozinkováním. Kotvení jednotlivých prvků ke zděným konstrukcím je […]

Pozinkovaný plot – Motorgas

,

Předmětem zakázky byla demontáž původního pletivového plotu, výroba a montáž nového svařovaného plotu a osazení betonových plotových stříšek pro firmu Motorgas s.r.o. sídlící v průmyslovém areálu Impera park v Čakovicích.

Pozinkovaný plot měl vypadat stejně jako část, která již byla hotová z minulosti jiným dodavatelem.

Nové sloupky byly po nazinkování navařeny na původní odříznuté sloupky a následně […]