Linked in: Pavel Krčil
Telefon: +420 123 456 789

Dubové schody

,

Předmětem zakázky byly dubové schody včetně zábradlí. Schody byly realizovány komplexně od návrhu přes zaměření až po montáž.

Schodiště je bočnicového typu, s jednou stranou stupňů kotvenou přímo do zdi. Stupně jsou podepřeny schodnicí z ocelového plechu tl. 8mm. Ke zdi jsou pak stupně ukotveny pomocí úhelníků.

Schodnice včetně úhelníků je nalakována černou kovářskou barvou.

Stupně jsou […]

Samonosná brána a plot

,

Předmětem zakázky byla samonosná brána, branka a plot k rodinnému domu. Ocelová konstrukce plotu je žárově pozinkovaná pro zajištění dlouhodobé korozní odolnosti.

Plotová výplň je z broušených smrkových prken. Dřevo je ošetřeno přípravkem Lignofix proti houbám a škůdcům a dvěma vrstvami ekologické lazury české výroby Impranal. Odstín lazury je palisandr.

Samonosná brána má světlost 4 metry, […]

Bočnicové schodiště s podstupnicemi

,

Předmětem zakázky bylo bočnicové schodiště s podstupnicemi a ocelovým zábradlím.

Nosná část schodiště je strojově opracovaný ocelový plech s navařenými ploškami pro montáž smrkových stupňů. Stupně jsou ponechány v přírodním odstínu a opatřené transparentním podlahovým lakem. Podstupnice jsou černě lakované.

Vzniklý prostor pod schodištěm je využit jako technická místnost pro kotel a bojler a v prostoru zrcadla […]

Kombinované bukové schodiště

Předmětem zakázky bylo bukové schodiště s ocelovou schodnicí.

Stupnice schodiště jsou zhotoveny z masivního bukového dřeva tloušťky 40mm. Dřevu je ponechána přirozená barva a jako povrchová úprava byl zvolen transparentní polyuretanový podlahový lak.

Schodnice je ocelový výpalek z materiálu tloušťky 8mm. Povrchová úprava kovových částí je kovářská černá. stupně jsou ke schodnici přichyceny zespodu pomocí konzolí přivařených […]

Šatní mezipatro se schodištěm

, , ,

Předmětem zakázky bylo šatní mezipatro se dvěma schodišťovými rameny.

Šatní mezipatro slouží k umístění šatních skříní a tím využití prostoru s vysokým stropem a zároveň pro přístup do podkroví, kde je další malá místnost. Mezipatro je tvořeno profily U 120, na jedné straně ukotveným ke zdi a na straně druhé uloženým na sloupcích.

Podlaha mezipatra i stupně […]

Bočnicové schodiště kombinované

,

Předmětem zakázky bylo interiérové bočnicové schodiště v kombinaci masivní dubové dřevo a ocel.

Kovové části schodiště jsou lakovány kovářskou černí, dřevo je ošetřeno voskovou politurou, která zachovává přirozené vlastnosti dřeva. Díky použití vosku si dřevo uchovává přirozený vzhled a na dotek je pocitově až o dva stupně teplejší.

Bočnicové schodiště je tvořeno ocelovou schodnicí formátovanou na laseru […]

Nájezd pro vozíčkáře – Café Greendoors

,

Předmětem zakázky byl nájezd pro vozíčkáře pro kavárnu Café Greendoors o.s. zabývající se začleňováním zdravotně postižených lidí do společnosti.

Nájezd pro vozíčkáře je tvořen ocelovým žárově pozinkovanýn rámem, na který jsou samořeznými šrouby přichycena terasová prkna ze sibiřského modřínu. Prkna jsou ošetřena dvoukomponentním nátěrovým systémem Remmers. Součástí nájezdu je i zábradlí, vzhledově odpovídající zábradlí na původní […]

Interiérové schodiště buk/ocel

Předmětem zakázky bylo interiérové schodiště v kombinace bukové dřevo, ocelová nosná konstrukce.

Dřevěné stupně jsou nařezány z průběžných bukových spárovek opatřených polyuretanovým podlahovým lakem. Kovová konstrukce je vypálena na laseru z ocelového plechu tl. 8mm a pohledově nastříkána kovářskou černí.

Montáž probíhala v rekonstruovaném domě s cílem zachovat estetickou jednoduchost schodiště a interiér vzhledově doplnit. Stupně jsou […]

Okovaná dřevěná truhlička na dopisy

Předmětem zakázky byla okovaná dřevěná truhlička na dopisy.

Truhlička je klížena ze smrkového dřeva a pobita kovanými kovovými pásky. Kruhové víko truhličky je vyrobeno technikou klížených lamel řezaných do klínu. Úhel zkosení klínu byl stanoven pomocí rozpočítání celkového úhlu na počet lamel. Vrchní strana víka byla následně přebroušena na pásové brusce pro dosažení perfektní kruhovitosti. Výsledkem […]

Plot k rodinnému domu s bránou

,

Předmětem zakázky byla výroba a montáž pozinkovaných ocelových konstrukcí pro plot k rodinnému domu s dřevěnou výplní.

Práce zahrnovaly výrobu a montáž plotových polí, branky s elektrickým zámkem, pojezdové brány s pohonem a montáž dřevěných planěk. Brána byla osazena špičkovým pohonem Hörmann.

Veškeré kovové komponenty jsou povrchově upraveny žárovým pozinkováním. Kotvení jednotlivých prvků ke zděným konstrukcím je […]