Linked in: Pavel Krčil
Telefon: +420 123 456 789

Schodiště z pororoštu

,

Předmětem zakázky byl návrh, výroba a montáž schodiště z pororoštu včetně jednoduchého zábradlí.

Schodiště je neseno pomocí čtyř konzolí vypálených z plechu tl. 8mm a přikotvených ke zdi budovy, mezi které jsou vsazeny prefabrikované schodišťové stupně a podestové desky. Všechny nášlapné hrany, včetně podesty, jsou osazeny protiskluzovou lištou z perforovaného plechu. Velikost ok roštů je 30x10mm, […]

Šatní mezipatro se schodištěm

, , ,

Předmětem zakázky bylo šatní mezipatro se dvěma schodišťovými rameny.

Šatní mezipatro slouží k umístění šatních skříní a tím využití prostoru s vysokým stropem a zároveň pro přístup do podkroví, kde je další malá místnost. Mezipatro je tvořeno profily U 120, na jedné straně ukotveným ke zdi a na straně druhé uloženým na sloupcích.

Podlaha mezipatra i stupně […]

Kovový plot k rodinnému domu

,

Předmětem zakázky byl kovový plot k rodinnému domu včetně pojezdové brány a branky.

Celá konstrukce plotu včetně výplně plotových polí je tvořena ocelovými tyčkami vevařenými do nosné pasoviny. Z důvody snížení hmotnosti celého plotu jsou tyčky duté a na horním konci zavařené. Plotová pole jsou osazena na sloupky rozměru 80x80mm zabetonovaných do hloubky cca 50cm.

Pojezdová brána […]

Pozinkovaný plot – Motorgas

,

Předmětem zakázky byla demontáž původního pletivového plotu, výroba a montáž nového svařovaného plotu a osazení betonových plotových stříšek pro firmu Motorgas s.r.o. sídlící v průmyslovém areálu Impera park v Čakovicích.

Pozinkovaný plot měl vypadat stejně jako část, která již byla hotová z minulosti jiným dodavatelem.

Nové sloupky byly po nazinkování navařeny na původní odříznuté sloupky a následně […]