Linked in: Pavel Krčil
Telefon: +420 123 456 789

Žárové zinkování je metoda velmi trvanlivé povrchové úpravy kovových částí

Schodiště z pororoštu

,

Předmětem zakázky byl návrh, výroba a montáž schodiště z pororoštu včetně jednoduchého zábradlí.

Schodiště je neseno pomocí čtyř konzolí vypálených z plechu tl. 8mm a přikotvených ke zdi budovy, mezi které jsou vsazeny prefabrikované schodišťové stupně a podestové desky. Všechny nášlapné hrany, včetně podesty, jsou osazeny protiskluzovou lištou z perforovaného plechu. Velikost ok roštů je 30x10mm, […]

Brána z tahokovu

Předmětem zakázky byla samonosná brána z tahokovu. Brána pojíždí vodorovně, přestože je umístěna v mírném svahu. Brána i tahokov jsou žárově pozinkované, stejně tak všechny ostatní kovové díly brány.

Brána z tahokovu je osazena elektrickým pohonem Hörmann a je vybavena bezkontaktním přístupovým systémem.
Při konstrukci brány bylo nutno vzít v úvahu i umístění elektroměrové skříně a ponechat […]

Lankové zábradlí

Předmětem zakázky bylo lankové zábradlí včetně montáže. Lankové zábradlí je umístěno balkoně rodinného domu. Materiál použitý pro zábradlí je jekl rozměru 40×40 pro sloupky a 50×30 pro madlo. Stojky i madlo byly nejprve žárově pozinkované, a poté nalakované práškovou vypalovací barvou pro zajištění maximální životnosti a mechanické odolnosti povrchové úpravy.
Výplň zábradlí je nerezové lanko v […]

Samonosná brána a plot

,

Předmětem zakázky byla samonosná brána, branka a plot k rodinnému domu. Ocelová konstrukce plotu je žárově pozinkovaná pro zajištění dlouhodobé korozní odolnosti.

Plotová výplň je z broušených smrkových prken. Dřevo je ošetřeno přípravkem Lignofix proti houbám a škůdcům a dvěma vrstvami ekologické lazury české výroby Impranal. Odstín lazury je palisandr.

Samonosná brána má světlost 4 metry, […]

Nájezd pro vozíčkáře – Café Greendoors

,

Předmětem zakázky byl nájezd pro vozíčkáře pro kavárnu Café Greendoors o.s. zabývající se začleňováním zdravotně postižených lidí do společnosti.

Nájezd pro vozíčkáře je tvořen ocelovým žárově pozinkovanýn rámem, na který jsou samořeznými šrouby přichycena terasová prkna ze sibiřského modřínu. Prkna jsou ošetřena dvoukomponentním nátěrovým systémem Remmers. Součástí nájezdu je i zábradlí, vzhledově odpovídající zábradlí na původní […]

Kovový plot k rodinnému domu

,

Předmětem zakázky byl kovový plot k rodinnému domu včetně pojezdové brány a branky.

Celá konstrukce plotu včetně výplně plotových polí je tvořena ocelovými tyčkami vevařenými do nosné pasoviny. Z důvody snížení hmotnosti celého plotu jsou tyčky duté a na horním konci zavařené. Plotová pole jsou osazena na sloupky rozměru 80x80mm zabetonovaných do hloubky cca 50cm.

Pojezdová brána […]

Pivní set – Café Greendoors o.s.

,

Předmětem zakázky byl pivní set lavice a stůl pro bistro Café Greendoors o.s.

Pivní set tvoří nedělitelná lavice se stolem, kdy jsou stojky stolu i lavice spojeny v dolní části základovou pasovinou. Veškeré kovové části jsou žárově zinkovány pro zajištění maximální antikorozní odolnosti a životnosti dílů. Deska stolu i lavic je tvořena masivními smrkovými fošnami opatřenými […]

Balkonové zábradlí k rodinnému domu

, ,

Předmětem zakázky bylo balkonové zábradlí, zabradlí na schodiště, plot a dvířka k prostoru pro popelnice k rodinnému domu.

Balkonové zábradlí je svařované z jeklů o rozměru 40x20mm a 20x20mm. Zábradlí tvoří esteticky sladěný komplet se zábradlím na terase, venkovním schodišti, plotu a dvířkům a jeho vzhled byl navržen architektem. Na celou realizaci se spotřebovalo přes 500 […]

Dvoukřídlá vjezdová brána s pohonem

,

Předmětem zakázky byla dvoukřídlá vjezdová brána s pohonem, branka s elektrickým zámkem a nosné příčky pro plotové výplně.

Veškeré ocelové části plotu jsou ošetřeny žárovým zinkem. Brána i branka jsou osazeny stavitelnými panty pro perfektní nastavení svislosti křídel a jejich vzájemné slícování. Panty k otočným prvkům i držáky plotových příček jsou upevněny pomocí chemické malty pro […]

Plot k rodinnému domu s bránou

,

Předmětem zakázky byla výroba a montáž pozinkovaných ocelových konstrukcí pro plot k rodinnému domu s dřevěnou výplní.

Práce zahrnovaly výrobu a montáž plotových polí, branky s elektrickým zámkem, pojezdové brány s pohonem a montáž dřevěných planěk. Brána byla osazena špičkovým pohonem Hörmann.

Veškeré kovové komponenty jsou povrchově upraveny žárovým pozinkováním. Kotvení jednotlivých prvků ke zděným konstrukcím je […]

Pozinkovaný plot – Motorgas

,

Předmětem zakázky byla demontáž původního pletivového plotu, výroba a montáž nového svařovaného plotu a osazení betonových plotových stříšek pro firmu Motorgas s.r.o. sídlící v průmyslovém areálu Impera park v Čakovicích.

Pozinkovaný plot měl vypadat stejně jako část, která již byla hotová z minulosti jiným dodavatelem.

Nové sloupky byly po nazinkování navařeny na původní odříznuté sloupky a následně […]

Nájezd pro kočárky – Rodom Bohemia

, ,

Předmětem zakázky byla subdodávka spočívající ve výrobě a montáži nájezdu pro kočárky pro bytový dům. Nájezd pro kočárky byl součástí celkové sanace poškozeného schodiště realizované firmou Rodom Bohemia s.r.o.

Nájezdové plochy jsou zhotoveny ze slzičkového plechu pro bezpečné použití za každého počasí.

Nájezd pro kočárky je žárově zinkovaný pro zajištění velmi dlouhé korozní odolnosti a upevněný pomocí […]