Vyrábíme pro Vás kovová zábradlí, která jsou bezpečná a esteticky doplňují Váš dům. Naše výroba zábradlí se zaměřuje zejména na ocelová svařovaná, ale rádi Vám vyrobíme a namontujeme i hliníkové  nebo nerezové zábradlí.

Zábradlí je nezbytnou součástí domu tam, kde hrozí nebezpečí pádu osob do prohlubně. Montáž zábradlí je tedy nutná u balkonů, schodišť a francouzských oken.

Materiály a povrchové úpravy

Zábradlí nejčastěji zhotovujeme jako svařované z černých ocelových profilů, které jsou před montáží lakovány na požadovaný odstín. Jako povrchová úprava nerezových a hliníkových zábradlí se používá broušení na určitý stupeň hrubosti, tzv. brus.

Do exteriéru se černé konstrukce ošetřují antikorozní vrstvou zinkuVíce o zinkování. Výhodou tohoto řešení je nižší cena než například u nerezového zábradlí a výrazně větší variabilita co se týče vzhledu a způsobu montáže. V případě požadavku na velmi vysokou estetickou hodnotu zábradlí a životnosti povrchové úpravy je možné nechat celou konstrukci po nazinkování ještě nalakovat. Takto ošetřené zábradlí vyniká luxusním vzhledem a takřka doživotní odolností proti korozi. Pro venkovní aplikace doporučujeme výhradně práškový vypalovaný lak, tzv. komaxit, protože přilnavost na zinkový povrch je výrazně vyšší než u konvenčních laků a mechanické vlastnosti jsou pro venkovní aplikace příznivější.

Výplně našich zábradlí jsou obyčejně prutová, ale rádi pro Vás navrhneme i jiný typ. Dokážeme pro Vás zajistit moderní skleněné výplně, nápadité plexisklo, které barevně oživí a rozveselí každý prostor, nebo neotřelý tahokov.